Doprava ZDARMA u objednávek nad 2.000 Kč s DPH
  • Mellor na Facebooku
  • 0
    Doprava ZDARMA u objednávek nad 2.000 Kč s DPH

Obchodní podmínky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.?

Tyto obchodní podmínky jsou nedílnou součástí každé objednávky, zaslanou přes internetový obchod nebo e-mailem.

JAK NAKUPOVAT
Vámi vybrané zboží si můžete objednat  přímo na našich internetových stránkách. Pokud Vám tento způsob nevyhovuje je možné si zboží objednat e-mailem. Veškeré objednávky přijaté přes internetový obchod a e-mailem považujeme za závazné. Objednáním zboží  kupující stvrzuje, že se důkladně seznámil s obchodními podmínkami a že s nimi plně souhlasí. Převzetím a zaplacením objednaného zboží je stvrzena kupní smlouva a zboží přechází do vlastnictví kupujícího. Do té doby vlastní zboží prodávající až do jeho úplného zaplacení kupujícím. Místem dodání se rozumí adresa, kterou uvede kupující v objednávce. Veškeré ceny uvedené v naší nabídce jsou s DPH.

PLATEBNÍ POMÍNKY – ČESKÁ REPUBLIKA
Zboží je zasíláno kupujícímu Českou poštou. Cena za dobírku na území České republiky je 119,-Kč s DPH. Při platbě předem na účet je poštovné po ČR 88,-Kč s DPH. Nad částku 2000,-Kč s DPH je doprava po celé ČR zdarma (převodem i dobírkou).

PLATEBNÍ PODMÍNKY – ZAHRANIČÍ
Zboží zasíláme také na Slovensko. Cena poštovného s dobírkou na Slovensko je celkem 222,-Kč. Celková cena zásilky se v tomto případě platí při předání v EUR. V případě platby předem na účet je cena poštovného 191,- Kč. Doprava zdarma nad 2000,-Kč s DPH platí pouze po České republice.
Do ostatních evropských zemí je možné poslat zboží pouze po dohodě a to e-mailem – pavooukcz@gmail.com

Objednané zboží bude odesláno do 2 pracovních dnů od objednání. Pokud Vámi objednané zboží není skladem, budeme Vás neprodleně kontaktovat s možností dohodnout pozdější termín dodání nebo objednávku zrušit.


ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY
V souladu se zákonem máte právo do 14 dnů od převzetí zboží odstoupit od kupní smlouvy za podmínky, že doručíte oznámení o odstoupení prokazatelným způsobem na adresu E-shop Pavoouk, U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice. V oznámení o odstoupení uvedete č. faktury a číslo Vašeho účtu. Zboží se záručním listem a dalšími doklady o koupi zašlete na Vaše náklady neprodleně poté nebo i současně s oznámením o odstoupení  na naši adresu: E-shop Pavoouk, U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice. V žádném případě nebudeme přebírat vrácené zboží dobírkou! 
Zboží by mělo být v původním obalu, nemělo by být používané a poškozené. Veškeré visačky či štítky které jsou k výrobku připevněné musí být vráceny zpět. Neodstříhávejte je!  Upozorňujeme, že zde mohou vzniknout náklady na uvedení zboží do původního stavu. Tyto náklady mohou být požadovány k náhradě. Posuzování nákladů na uvedení zboží do původního stavu je vždy individuální.  
Pokud je u některého zboží přiložen dárek, je tento dárek nedílnou součástí zboží a musí být také se zbožím vrácen zpět. Při splnění výše uvedených podmínek Vám zašleme peníze v zákonné lhůtě zpět na účet který uvedete při odstoupení, ne však dříve než dojde k doručení vráceného zboží.  Zákonná lhůta je do 14 dnů od obdržení oznámení o odstoupení. 

Záruční doba na spotřební zboží, pokud není u zboží uvedeno jinak, je 2 roky. Záruku můžete uplatnit přímo na adrese uvedenou v záručním listě, nebo zaslat vadný výrobek spolu se záručním listem, dokladem o koupi a přesným popisem vady na naší adresu E-shop Pavoouk, U Černé věže 66/3, 370 01 České Budějovice. Veškeré opravy a reklamace se vyřizují dle platných zákonů České republiky.
Fotografie našich výrobků jsou pořizovány profesionálním fotografem se špičkovou technikou. V drtivé většině je vše v pořádku. Některé odstíny barev však i přes sebelepší techniku mohou následně na monitorech vykazovat barevné odlišnosti oproti originálu. Na případné reklamace ohledně neshodné barvy fotografie v e-shopu a dodaném výrobku nebude brán zřetel. Kupující má samozřejmě právo zboží vrátit viz níže – Zrušení objednávky. Kupující potvrzením objednávky s tímto souhlasí.

Výběr velikosti bekovek značky Mellor – uvedené velikosti u bekovek jsou max. hraniční. Jedná se o ruční výrobu. Je potřeba brát v úvahu případnou toleranci a záleží zde na jednotlivém modelu, tloušťce látky a případně i tloušťce přidané podšívky. Velikost bekovky se dá po dohodě vyměnit.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Veškeré údaje předávané zákazníkem budou sloužit pouze pro vnitřní účely a to k identifikaci, zasílání zboží a ke komunikaci se zákazníkem. Prodávající se zavazuje, že nebude předávat tyto informace třetí osobě a v rámci svých možností zabrání úniku těchto informací. Objednávky a faktury jsou archivovány v systému a účetnictví. Zákazník odesláním objednávky s tímto uložením informací souhlasí.

ZÁVĚREČNÉ DOPORUČENÍ
Při jakékoliv pochybnosti při přebírání zásilky (poškozený obal, poškozená lepící páska) si zkontrolujte obsah zásilky dle přiložené faktury (bude vždy uvnitř) ještě před zaměstnancem dopravní společnosti a v případě neshody s ním sepište o této neshodě zápis.

Máte-li k uzavřené smlouvě či jejímu plnění nějakou stížnost, kontaktujte nás prosím na elektronické adrese pavooukcz@gmail.com

Pokud mezi prodávajícím a kupujícím (spotřebitelem) dojde ke spotřebitelskému sporu má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992sb., o ochraně spotřebitele je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti o mimosoudním řešení naleznete na stránkách www.coi.cz.  Spotřebitel může rovněž využít platformu pro řešení sporu on-line, která je zřízena Evropskou komisí na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Firemní kontakty 

E-shop Pavoouk

U Černé věže 66/3                                          
370 01 České Budějovice
IČO: 723 50 032        DIČ: CZ6912041444

Peněžní ústav:           ČSOB
Číslo účtu:                  213 781 410 / 0300

IBAN :                         CZ8003000000000213781410
SWIFT:                       BIC KOD CEKOCZPP

Registrace ekokom č. F00090476 

Telefon: 607 408 271
pavooukcz@gmail.com – doporučujeme pro komunikaci s firmou

Faktrurační údaje firmy

Miloš Antoňů
Březinova 79
586 01 Jihlava
IČO: 72350032
DIČ: CZ6912041444

Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

Firma Miloš Antoňů je zapsána v živnostenském rejstříku vedeného Magistrátem města Jihlavy pod evidenčním číslem žl. 370701-32419